Ásotthalmi Bedő Albert Alapítvány

Bemutatkozó

A Bedő Albert Erdészeti Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégiumban folyó korszerű és eredményes oktatás lehetőségeinek kiszélesítése érdekében létre hoztuk az Ásotthalmi Bedő Albert Alapítványt.

Az Alapítvány célja és feladatai közé tartozik:

• a magas színvonalú oktató-nevelő tevékenység végzéséhez szükséges eszközök, műszaki berendezések beszerzése,
  • kiemelkedő tanulmányi-, sport-, kulturális-, vagy szakmai eredményt elért tanulók jutalmazása,
  • szakmai-, tanulmányi-, és sport versenyek támogatása.
  • a térségi erdészeti-vadászati kultúra, hagyományok őrzésének, ápolásának támogatása.
  • hátrányos helyzetű tanulók támogatása.

Az Alapítvány a felsorolt célokat a törzsvagyona és a számlájára beérkező támogatások hozadékából tudja megvalósítani.

• 2015-ben az SZJA 1 %-ából 287.805,- Ft érkezett, melyből támogattuk
  • a tanulmányi versenyeken és sportversenyeken való részvételt
  • a tanulók szabadidős programját, korcsolyázást, osztálykirándulásokat
  • karácsonyi ünnepségünket
  • hátrányos helyzetű tanulók étkezését.

Annak érdekében, hogy az Alapítvány céljainak minél jobban meg tudjon felelni, bármely természetes, vagy jogi személy bármilyen összegű támogatása segítséget jelent.

Amennyiben elfogadja az alapítvány céljait, és azok megvalósításában bármely segítséget tud nyújtani, kérjük, tegye meg.

Az Ásotthalmi Bedő Albert Alapítvány címe: 6783 Ásotthalom, Kiss Ferenc krt .76.
Bankszámlaszáma: Pillér Takarékszövetkezet: 56900020-10201161

Ásotthalom, 2016. szeptember 01.

Andrésiné dr. Ambrus Ildikó
kuratóriumi elnök

500 Ft is segítség

Aki segíteni akar, azt tud! Még ha kis összeggel is! Mivel a sok kicsi sokra megy. Legyünk erősek együtt! Már 500 Ft-tal is többet tesz mint azok akik nem tesznek semmit. 500 szor többet!

Hátrányos helyzetű tanulók étkeztetésének támogatása

Iskolánkaban számos diák olyan körülmények között él, ahol minden forintra szüksége van a családnak. Vagy más élethelyzetből kifolyólag nincs pénzük kifizetni a gyerek számára az iskolai étkeztetés szolgáltatását. Így a gyerek nem tud enni. Az iskola dolgozói igyekeznek segíteni ezeken a gyerekeken. Csatlakozon Ön is, segítsen Ön is.

Ha diákunkat szeretné támogatni az utalás közleményébe írja be „tanuló étkezés támogatása”.

Iskolai rendezvények támogatása

Iskolánk számos rendezvényt szervez diákjai számára. Ezeken a rendezvényeken igyekszünk jutalmazni diákjaink munkáját, eredményeiket. Komoly költségeket jelent iskolánk számára és sajnos évről-évre kevesebbat tudunk adni diákjainak. Ha tud járuljon hozzá, hogy tanulóink átélhessék, hogy a befektetett munka megtérül. Várunk felajánlásokat, mind pénzbeni, mind tárgyi téren. Ha rendezvényünket szeretné támogatni, akkor az utalás közleményébe írja be „rendezvény támogatása”.

Tanulmányi utakhoz való támogatás

Iskolánk igyekszik biztosítani, diákjai számára a tanulmányi utakat. Ezek a hasznos kirándulások költségekkel járnak. Egyik nagy költség a busz üzemanyagának költsége, ehez is várunk felajánlásokat.

További információk:

Andrésiné dr. Ambrus Ildikó
kuratóriumi elnök

6783 Ásotthalom, Kiss Ferenc krt. 76
Telefon: 06-62-291-522
Fax: 06-62-291-522
igazgato.bedo@gmail.com

Bankszámlaszám:
56900020-10201161
Pillér Takarékszövetkezet

Adószám: 18461541-1-06

Az Ásotthalmi Bedő Albert Alapítvány 2013. évi beszámolója és közhasznúsági jelentése: