GINOP-6.2.3-17-2017-00022 – A szakképző intézmények átfogó megújítása az alapképzések fejlesztése és a lemorzsolódás csökkentése érdekében

A pályázati konzorciumban 11 konzorciumi tag vesz részt, konzorciumvezető a Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, a pályázati összeg kedvezményezettjei a konzorciumi tagok. A szerződés tárgya a szakképző intézmények átfogó megújítása, az alapkészségek fejlesztése és a lemorzsolódás csökkentése. A pályázat sikeresen benyújtásra került, melynek köszönhetően iskolánk 26.937.035,- Ft támogatásban részesült. Az összeg 60%-a szellemi és 40%-a számítástechnikai eszközökre fordítható. Jelenleg az első mérföldkőhöz érkezett a projekt. A projekt kezdete 2018. február 15. volt, várható befejezése pedig 2020. augusztus 15.

9. osztályosok beszoktatása

9. osztályosok felzárkóztatása

Belső továbbképzés

Bemutató órák

C típusú tábla

Egy osztályban tanítók felkészülése

Életpályatanácsadás

Felsőoktatási pályaorientáció

Háziversenyek

Kollégiumi szabadidős programok

Mentálhigiénés foglalkozás végzősöknek

Mentálhigiénés foglalkozások

Mentorálás

Pályaorientáció

Szakmaelmélet

Szakmagyakorlat

Tanártovábbképzések

Tanulók egyéni és kiscsoportos munkái

Tehetséggondozás

A GINOP programhoz kapcsolódóan megjelent újságcikkek

Pályázathoz kapcsolódó dokumentumok

Havi beszámolók

2018.

2019.